Szukaj
Menu
 • SMART lustra

  • Najlepsza technologia
  • Jakość premium
  • Produkcja europejska

  Zobacz ofertę

5 akcesoriów
Produkcja na zamówienie
Jakość premium
Bezpłatna wysyłka

Pierwsze inteligentne urządzenie w Twoim domu!

Ciesz się pełnym komfortem z lustrem SMART, symbolem praktyczności, aktualnego designu i nowoczesnej technologii. Lustro SMART przekształci Twoje wnętrze w nową, stylową przestrzeń. Ciesz się czasem spędzonym przed lustrem, słuchając muzyki lub ulubionego podcastu, oglądając film lub czytając poranne wiadomości i korespondencję. Rewolucyjne połączenie idealnego lustra z najnowszą technologią.

Lustro SMART spełnia kilka wymagań współczesnego życia:

 • Doskonały widok w lustrze dzięki oświetleniu LED
 • Stylowy dodatek do wnętrza
 • Efektywne wykorzystanie czasu przed lustrem
 • Wygoda użytkowania dla całej rodziny

Wszystkie aplikacje w jednym miejscu

Słuchaj muzyki lub ulubionego podcastu na Spotify, obejrzyj kolejny odcinek serialu na Netflix, zainspiruj się tutorialem makijażu na YouTube lub obejrzyj krótką bajkę na Disney+ podczas mycia zębów swoich dzieci. Skorzystaj z wielu innych aplikacji, które ma do zaoferowania Google Play i w pełni ciesz się chwilami spędzonymi przed lustrem!

Które lustro SMART wybrać?

Oferujemy kilka wzorów luster w połączeniu z inteligentnym panelem. W lustrach montujemy dwa rodzaje paneli, a mianowicie SmartPanel (Samsung) lub ekran SmartScreen (Google chromecast).Każdy produkt oferuje różne opcje, w zależności od preferencji. Dla porównania prosimy spojrzeć na naszą tabelę.

Przenieś relaks w łazience na inny poziom

Zafunduj sobie maksimum relaksu po długim dniu z lustrem SMART. Gorąca kąpiel i ulubiony serial? Nasze lustro pozwoli Ci na ten luksus. Na lustrze łazienkowym SMART możesz korzystać z ulubionych serwisów streamingowych, takich jak Netflix i cieszyć się pełnią relaksu! Możesz także stworzyć relaksującą atmosferę za pomocą ulubionej listy odtwarzania, na której możesz przechowywać wybrane utwory i podcasty. Ciesz się łazienkowym rytuałem i poświęć trochę czasu dla siebie.

Mycie zębów jest równie zabawne!

Zmień nielubianą rutynę we wciągającą czynność. Dzięki możliwości odtwarzania krótkich historyjek lub filmów edukacyjnych bezpośrednio na inteligentnym panelu w lustrze, mycie zębów stanie się motywującą czynnością. Nasze inteligentne lustro tworzy środowisko, które wciąga dzieci w proces dbania o zęby, a także może nauczyć je, jak ważna jest higiena jamy ustnej. Dzięki naszemu inteligentnemu lustru mycie zębów dla dzieci staje się nie tylko obowiązkiem, ale także przyjemnym doświadczeniem pełnym zabawy i radości. Można na przykład skorzystać z aplikacji Disney+.

Poranny start w łazience

Trzymaj palec na pulsie. Wykorzystaj poranną toaletę przed lustrem, aby być na bieżąco ze światem. Słuchaj porannych wiadomości i wydarzeń bezpośrednio z lustra na swojej ulubionej platformie streamingowej lub czytaj wiadomości na platformach takich jak X. Aby wprawić się w nastrój, posłuchaj swoich ulubionych piosenek. Połącz przyjemne z pożytecznym - otrzymuj świeże informacje, przygotowując się na cały dzień.

100% odpoczynku dzięki samoopiece

Padasz z nóg po ciężkim dniu? Lustro SMART będzie odpowiednim towarzyszem podczas wieczornej pielęgnacji. Perfekcyjny demakijaż przy relaksującej muzyce. Na platformie Spotify znajdziesz wiele playlist, które stworzą odpowiednią atmosferę relaksującego spa. Dzięki regulowanemu podświetleniu lustra LED uzyskasz idealne warunki oświetleniowe, jakich potrzebujesz. Lustro SMART zadba o idealne środowisko dla Twojej urody.

Gwiazdorska fryzura i perfekcyjny makijaż

Czy Twoi klienci odwiedzają Cię z jasnym pomysłem na nową fryzurę lub makijaż? Możesz wygodnie skonsultować wszystko i wyświetlić inspirację bezpośrednio w urządzeniu SMART, które jest wbudowane w lustro. Świetnie nadaje się do tego na przykład aplikacja Pinterest. Teraz możesz odtwarzać piosenki lub znane filmy czy seriale podczas pracy. Ale nie musisz mieć salonu fryzjerskiego lub być wizażystką, aby docenić nasze lustro SMART. Wyczaruj idealny makijaż z pomocą naszego samouczka na Youtube. Makijaż i czesanie włosów staną się prawdziwą zabawą.

SmartPanel czy SmartScreen?

Google SmartScreen

Przesyłaj strumieniowo muzykę i filmy przez Google TV Chromecast na zintegrowany 10-calowy ekran SmartScreen w lustrze Artalo. Aktywacja urządzenia Smart trwa zaledwie kilka minut przy użyciu smartfona lub tabletu. Następnie można obsługiwać ekran SmartScreen za pomocą pilota (który jest dostarczany z lustrem) i łatwo uruchamiać usługi takie jak Netflix, HBO GO, YouTube lub Spotify. Wiele innych aplikacji można łatwo pobrać z Google Play. Chromecast może być również sterowany za pomocą smartfona lub tabletu. Lustro wyposażone jest w zintegrowany głośnik bluetooth, istnieje również możliwość podłączenia zewnętrznych głośników. Powierzchnia lustra w obszarze ekranu SmartScreen jest całkowicie przezroczysta, dzięki czemu użytkownik widzi wyraźny obraz. Inteligentne urządzenie wymaga stałego zasilania. Jeśli więc wybierzesz opcję podłączenia lustra bezpośrednio do prądu, należy zapewnić mu inne stałe źródło energii elektrycznej.

Samsung SmartPanel

Korzystaj ze wszystkich aplikacji dostępnych w Google Play na zintegrowanym 10,4-calowym panelu Samsung Smart Panel z wysokiej jakości głośnikiem Bluetooth w lustrze Artalo. Słuchaj muzyki, oglądaj filmy i programy telewizyjne lub czytaj najświeższe wiadomości o poranku. SmartPanel posiada system operacyjny Android i wyświetlacz Full HD o rozdzielczości 2000 × 1200 px. Do lustra SmartPanel dołączony jest rysik Samsung Pen, za pomocą którego można wygodnie sterować panelem. Dzięki technologii PLS można oglądać ekran pod każdym możliwym kątem, a powierzchnia lustra jest całkowicie przezroczysta w obszarze ekranu SmartScreen, dzięki czemu można zobaczyć wyraźny obraz. Inteligentne urządzenia wymagają stałego źródła zasilania. Dlatego decydując się podłączyć lustro bezpośrednio do prądu, należy zapewnić mu inne stałe źródło energii elektrycznej.

Specyfikacja inteligentnego panelu

Parametr Panel Samsung SmartPanel SmartScreen with Google Chromecast
Producent Samsung Google - Chromecast
Rozmiar ekranu 10,5 cala 10 cali
Rozdzielczość 2000 × 1200 (Full HD) 1280 × 800 (HD))
Głośniki Zintegrowane z lustrem i tabletem,
możliwość podłączenia zewnętrznych głośników
Zintegrowane z lustrem,
możliwość podłączenia zewnętrznych głośników
Kontrola Rysik (w zestawie), dotykowy,
za pośrednictwem aplikacji Samsung Flow
Kontroler (w zestawie), głos, smartfon
Mocowanie Pasek sterowania (włączanie/wyłączanie i głośność) z boku lusterka,
w tym pasek magnetyczny do mocowania długopisu
Sterownik
Polecenia głosowe
Kamera przednia ✓ (z możliwością ukrycia)
Wifi
Bluetooth
SIM
Dostępność aplikacji Aplikacje obsługiwane przez system Android Aplikacja obsługująca Chromecast 4
System Android Chromecast 4 (Android TV)
Pamięć wewnętrzna 64 GB 8 GB
Pamięć RAM 4 GB 2 GB
Podłączanie głośników zewnętrznych
Moc Stałe zasilanie, oddzielny kabel Stałe zasilanie, oddzielny kabel
Odbicie lustrzane ekranu Tylko Android Tylko Android
Połączenie ze smartfonem Aplikace Google Home, Google TV,
Samsung Flow
Aplikacja Google Home, Google TV

Poznaj naszą ofertę luster SMART

Wahasz się nad wyborem? Z przyjemnością Ci pomożemy. Skontaktuj się z nami:

 

info@artalo.pl

W górę